Oda Tipleri

Yüksek ve ferah tavanları , ahşabın modernizmle buluşup sizi tarihin klasik devirlerine götürerek hem o anı hem de tarihi doyasıya yaşayabilmeniz için konforlu bir şekilde hazırlanmış odalarıyla Su Otel'de bambaşka bir deneyim sizi bekliyor. 2 süit, 3 tek kişilik oda, 7 çift kişilik oda olmak üzere 12 odasıyla siz misafirlerine konforu, tarihin zarafetini ve Bayındır'ın çiçeklerle taçlandırılmış büyülü atmosferini yaşatıyor.

 

Teknolojik ekipmanlarla donatılmış toplantı odasıyla, verimli sakin ve size özel bir çalışma ortamı sunan Su Otel’de, işinizi tatil havasında yapmanız için tüm ayrıntılar düşünülmüştür.

 

Birbirinden lezzetli Ege Akdeniz ve dünya mutfaklarının doyumsuzluğunu sunan açık ve kapalı restoranlar… Tarihin zarafetiyle döşeli geniş bir avlu… Su Otel’in yaşamsal konseptini butik bir şekilde yaşayacağınız huzurlu, sakin ve keyifli zamanlar burada sizi bekliyor.


Single Oda (16 m² - 1 yatak)

Minibar, TV, uydu yayını, müzik yayını, internet bağlantısı ve telefon, klima, saç kurutma makinası, WC ve halı zemin bulunmaktadır.

Standart Oda (22 m² - Çift kişilik yatak)

Minibar, TV, uydu yayını, internet bağlantısı ve telefon, klima, halı zemin , WC, makyaj aynası ve saç kurutma makinası bulunmaktadır.

Suit Oda (38 m² - Çift kişilik Yatak)

Minibar, TV, uydu yayını, internet bağlantısı ve telefon, klima, halı zemin , WC, makyaj aynası ve saç kurutma makinası bulunmaktadır.